ШТРИХ-М Україна
Сучасне обладнання для торгівлі
Представництво виробника в Україні
044 594-72-94 (95)
Меню
 
Запитати
Неправильный формат email
Невірний код
Заповніть усі поля
Повідомлення відправлено
 
Популярні теми

Наші бренди

Компанія ШТРИХ-М протягом багатьох років є постачальником продукції на території Росії і України таких всесвітньо відомих виробників:

  Штрих-логотип

ЗАТ "ШТРИХ-М" - провідний розробник і виробник високотехнологічних систем автоматизації бізнесу, один з піонерів ринку автоматизації торгівлі.

Сьогодні партнерська мережа "ШТРИХ-М" налічує більше 600 авторизованих організацій в Росії та СНД, які впроваджують рішення компанії, понад 1500 центрів, що здійснюють сервісне обслуговування нашої техніки. Така створювана роками інфраструктура охоплює всю країну, дозволяючи оперативно реагувати на запити будь-яких клієнтів і просувати в регіони найсучасніші торгові технології.


громадянин-логотип

Citizen Systems - виробник принтерів штрихових кодів, матричних принтерів, міні-принтерів, POS-принтерів, механізмів друку, калькуляторів, комплектуючих для інформаційних кіосків.

 Компанія Citizen Systems є дочірньою компанією всесвітньо відомої годинникової компанії, яка тепер називається Citizen Holdings. Принтери Citizen стали стандартом на ринку готельних послуг - для інноваційних проектів. Компанія є одним з основних гравців на ринку портативних термо принтерів, виробляючи ряд ультра-портативних, інноваційних продуктів. Матричні принтери Citizen поза конкуренцією - компанія виробляє широкий вибір принтерів ударної дії. В останні роки потреба в матричних принтерах значно зростала. Банки, транспортні компанії, залізничні перевезення - переходили на економічні технології з можливістю швидкої, недорогий друку і тривалого зберігання архівів.

 

Datalogic-логотип

 Компанія Datalogic ADC є світовим лідером на ринку Автоматичної Ідентифікації та Збору Даних, поставляючи сучасні рішення на основі вбудованих і ручних сканерів штрихкодів і терміналів збору даних. Продуктова лінійка пристроїв Datalogic ADC включає вбудовуються і настільні моделі сканерів для касових вузлів, ручні сканери штрихкодів загального призначення і міцні ручні сканери для виробництва, а так само термінали збору даних, включаючи компактні мобільні комп'ютери і промислові ТСД для установки на навантажувальну техніку.

 

 Datecs-логотип 

Datecs LTD спеціалізується на проектуванні та виготовленні лазерних принтерів, електронних контрольно касових апаратів, POS принтерів, електронних ваг, принтерів для друку етикеток. На даному етапі Datecs LTD є найбільшим виробником касових апаратів у Східній Європі. За останні кілька років компанія розробила серію портативних принтерів, які успішно продаються в усьому світі, включаючи США, Південну Корею, Японію та інші високо розвинені індустріальні країни.

Характерна особливість компанії Datecs LTD - це максимально швидке втілення новітніх технологій та управлінських рішень у проектування і виготовлення різноманітного електронного обладнання. 

 

Godex-логотип

Godex International - міжнародна компанія, яка спеціалізується на проектуванні та виготовленні обладнання для роботи зі штриховими кодами. Компанія Godex має офіси в США, Європі та Китаї і продукція цієї компанії продається по всьому світу.

Завдяки надійним принтерів і доступною за ціною продукції компанія Godex створила свій успіх і отримала визнання десятків тисяч клієнтів. Доступні за вартістю принтери етикеток, які дуже добре розроблені в механічної частини і налагоджені в програмній.Сервіс підтримуються самою компанією, а так само великий партнерської і дилерської мережею.

 

Honeywell 

Провідний виробник устаткування для зчитування штрих-коду, а саме сканерів і терміналів збору даних. Кожна модель сканерів розроблена з урахуванням вимог, що відповідають конкретній області застосування. Сканери відрізняються кращими у своєму класі показниками довговічності, герметичності і захищеності від впливу температур. А легкі, потужні і досить міцні термінали збору даних виправдовують очікування від капіталовкладень і підвищують продуктивність праці оператора.

В даний час Моторола підрозділяється на два основних напрямки: Motorola Mobility або Motorola Solutions.

Рішення Motorola Mobility - доставляють споживачам важливу інформацію, яка відповідає їх індивідуальним потребам, які виникають як вдома, так і в дорозі.

Рішення Motorola Solutions - це телекомунікаційні продукти та послуги для ведення бізнесу та вирішення критично важливих завдань, призначені для підприємств, організацій і держустанов.

 

Opticon-логотип 

Opticon - одна з перших компаній в світі спеціалізуються на виробництві сканерів штрихкоду, заснована в 1976 році.

 В даний час компанія є постачальником високоякісного обладнання автоматичної ідентифікації та збору даних з світовим ім'ям, визнаним тисячами клієнтів по всьому світу.

Серед продуктів, що розробляються і випускаються компанією: сканери штрих-коду, термінали збору даних, електронні цінники, скануючі модулі. Області застосування: роздрібна торгівля, логістика, поштові служби, продажу та контроль квитків, промисловість, індустрія гостинності та багато іншого.

 

 sewoo-логотип

Компанія Sewoo Tech. Co., Ltd була заснована 10 квітня 2002 За такий невеликий термін існування, компанія домоглася значних результатів: річний оборот компанії виріс з 4,9 млн. $ у 2002 р. до 23,2 млн. $ у 2008 р. В даний час штат співробітників компанії складає більше 90 чоловік. Штаб квартира Sewoo Tech. Co., Ltd розташована в Сеулі, Південна Корея.

 Основні напрямки діяльності компанії: розробка, виробництво і реалізація чекових принтерів, що друкують механізмів, настільних і мобільних принтерів штрих коду.

 

 Zebex-логотип

Компанія Zebex успішно спеціалізується на виробництві та продажу всього діапазону CCD і лазерних сканерів, мобільних терміналів збору даних, а також систем автоматичної ідентифікації (AutoID). Продукцію компанії ZEBEX виділяється привабливим ергономічним дизайном, при цьому сучасна, надійна і доступна за ціною. Завдяки швидкому оновленню модельного ряду і повного діапазону виробів автоматичної ідентифікації компанія ZEBEX, що стала впізнаваним фірмовим знаком, зміцнила своє становище на ринку AutoID.

 

Логотип-зебра

 Компанія Zebra Technologies - світовий лідер у розробці рішень друку «на вимогу».Рішення використовуються для підвищення якості роботи підприємств, швидкості обробки інформації та удосконалення засобів безпеки. Друк етикетки, друк штрихових кодів, маркування виробів штрих-кодом, датою реалізації, бирки для зон зберігання, ярлики прийому / відвантаження, формування замовлень з присвоєнням штрих-коду, контроль відвантаження замовлень за штрих-кодом, маркування товарів без штрихових кодів. А також друк вхідних квитків і флаєрів, бирок, технологічних карт, бирок для продукції, вшивних, інвентарних для обладнання та майна, ярликів, етикеток, пластикових карт, маркування штриховими кодами ліків, аналізів, карток призначень та інструментів.